Wizzair bagažas 2023

Štai informacija apie svorį, matmenis ir kitus klausimus, susijusius su Wizz Air rankiniu bagažu:

Wizz Air aviakompanijoje 2023 metais rankinio bagažo taisyklės priklauso nuo keleivio įsigytos bilieto rūšies ir paslaugų naudojimo.

Štai informacija apie svorį, matmenis ir kitus klausimus, susijusius su Wizz Air rankiniu bagažu:

Baziniai Wizz Air rankinio bagažo parametrai:

 Svoris iki 10 kg, matmenys iki 40x30x20 cm. Jį taip pat galima vadinti Wizz Air mažuoju rankiniu bagažu. Į tokius matmenis tinka nedidelė kuprinė, moteriška rankinė arba nešiojamojo kompiuterio krepšys. Pagrindinį rankinį bagažą gali vežti visi keleiviai, nepriklausomai nuo to, kokį bilietą jie įsigijo. Be pagrindinio Wizz Air rankinio bagažo, į lėktuvo saloną galima nemokamai pasiimti:
paltą ar antklodę; mobilųjį telefoną; knygas ar laikraščius skrydžiui skaityti; produktus iš Duty Free parduotuvių; porą smulkmenų, jei jų keleiviui reikia dėl sveikatos būklės.

Didelis Wizz Air rankinis bagažas

Wizz Air leidžia vežti didelį rankinį bagažą lėktuvo salone pagal brangesnes WIZZ Go ir WIZZ PLUS & FLEX tarifus.

Didelis Wizz Air rankinis bagažas gali sverti iki 10 kg ir turėti matmenis iki 55x40x23 cm.
Keleiviai su pigiausiais Basic bilietais gali pasiimti didelį rankinį bagažą į Wizz Air lėktuvą, jei apmoka WIZZ Priority paslaugą. Ji kainuoja nuo 5 iki 45 eurų už vieną kryptį ir vieną keleivį. Kaina priklauso nuo laiko, kurio metu paslauga buvo užsakyta, vietos ir skrydžio.
Jei keleivis įsigijo WIZZ Go, WIZZ PLUS & FLEX bilietą arba apmokėjo WIZZ Priority paslaugą, jis gali pasiimti didelį rankinį bagažą, pagrindinį rankinį bagažą ir papildomus daiktus:
didelis rankinis bagažas su svoriu iki 10 kg ir matmenimis iki 55x40x23 cm; pagrindinis rankinis bagažas su svoriu iki 10 kg ir matmenimis iki 40x30x20 cm; paltas ar antklodė; mobilusis telefonas; knygos ar laikraščiai skaityti; produktai iš Duty Free parduotuvių;

  Rankenos ir lagaminų ratukai gali viršyti leistinus rankinio bagažo parametrus, tačiau ne daugiau kaip 5 cm.
Pavyzdžiui, jūsų bilietas leidžia pasiimti į lėktuvą rankinį bagažą su matmenimis 55x40x23 cm. Atsižvelgiant į apačioje esančius ratus, jo bendri matmenys neturėtų viršyti 55x45x23 cm.
>>Ar yra leidžiamas nešiojamojo kompiuterio rankinis bagažas Wizz Air? Wizz Air leidžia pasiimti nešiojamąjį kompiuterį į rankinį bagažą ir dirbti su juo skrydžio metu. Tačiau nešiojamas kompiuteris laikomas atskiru rankinio bagažo daiktu. Jei jūsų bilietas leidžia pasiimti tik vieną vietą rankiniam bagaže į Wizz Air lėktuvą ir norite išvengti baudos, prieš įlipdami į lėktuvą, kompiuterį turite įdėti į savo kuprinę arba lagaminą.
>>Ar galima pasiimti maisto produktus į rankinį Wizz Air bagažą? Wizz Air neapriboja maisto produktų vežimo lėktuvo salone. Galite pasiimti iš namų arba nusipirkti užkandžių ir kitų produktų oro uoste. Atminkite, kad erdvė lėktuvo salone yra ribota. Todėl nerekomenduojama imtis stipriai kvapnių produktų, kad nesukeltumėte nepatogumų kitiems keleiviams.
Bauda už per didelį Wizz Air rankinį bagažą Jei jūsų rankinis bagažas viršija leistinus svorio, matmenų arba kiekio parametrus, jums bus taikoma bagažo mokestis. Mokesčio dydis svyruoja nuo 30 iki 60 eurų priklausomai nuo to, koks rankinis bagažas leidžiamas jūsų bilietuose ir kiek jis viršytas.

 

Pagal Fly4free.pl 

0