Pristatymas

Prekes siunčiame per LPexpres paštomatus ( 2 d.d.-2,35Eur.), Omniva (2 d.d.) arba Lietuvos pašto registruota korespondencija (3 d.d. 2.15 Eur). Vilniuje savaitgalį pristatome į LP paštomatus per 16 val. (išskyrus elektronikos prekes) (1,99 Eur.).

Pristatymui bet kokiu būdu Jums reikės nurodyti savo duomenis, adresą ir mob. telefono numerį (Omniva). Pristatymo tarnybos sutartimis dalyvauja asmens duomenų apsaugos programose, todėl Jūsų asmens duomenys išliks saugūs ir neskelbiami.

Rekomenduojame pristatymą į paštomatus LPExpres ir Omniva paštomatus, visi siuntiniai yra apdrausti. Išsirinkite paštomatą arčiausiai Jūsų ir kai prekė bus pristatyta, gausite SMS žinutę su pašto dėžutės atrakinimo kodu. Prekės saugomos 72 valandas, atsiimti galite Jums patogiu laiku visą parą. (sekmadieniais siuntiniai nepristatomi). Į Neringą siunčiame tik paštu.

Lietuvos pašto korespondencija pristatoma pagal adresą, jei adresato nėra tuo metu, paliekamas pranešimas ir prekę galite atsiimti pašto skyriuje jo darbo metu..

Vilniuje pristatome į pasirinktą LPExpress paštomatą per 16 val.( 1,99 EUR)

Į Angliją ir Airiją pristatome registruotu paštu per 8 darbo dienas. Dėl siuntimo pageidavimų parašykite į : pagalba@kelioniukai.lt  Keliaukite be rūpesčių !           Sekite mus FACEBOOKE