Kaip apmokėti?

Apmokėjimo būdai:

  1. Elektroninė bankininkystė.
  2. Apmokėjimas atsiimant LP Express paštomate.
  3. Bankinis pavedimas.
  4. Paypal

Apmokėjimas už prekės naudojantis elektronine bankininkyste

Kaip apmokėti užsakymą naudojantis elektronine bankininkyste?  Pasirinkite „OPAY” – čia VISŲ LIETUVOS BANKŲ ATSISKAITYMO sąsajos. Šį būdą taip pat verta rinktis, kai mokama iš užsienio banko.

  1. Užpildykite užsakymą ir užsakymo žingsnyje „Mokėjimo būdas“ pasirinkite savo banką.
  2. OPAY nukreips Jus į banko puslapį ir perduos elektroninės bankininkystės sistemai duomenis apie sumą, kurią reikia apmokėti.
  3. Elektroninės bankininkystės puslapyje prisijunkite įprastu būdu ir sistema jau bus Jums suformavusi mokėjimą už išsirinktas prekes. Beliks tik patvirtinti mokėjimą.
  4. Patvirtinus mokėjimą, elektroninės bankininkystės puslapis užsidarys, o Jūs sugrįšite į kelioniukai.lt.
  5. Ir jei mokėjimas įvykdytas sėkmingai- tai iškart bus matoma ir sistemoje, tad ir Jūsų prekės iškeliaus greičiau.
  6. Prisijungimo prie elektroninės bankininkystės duomenys naudojami tik prisijungimui prie banko puslapio, o grįžtant į internetinę parduotuvę kelioniukai.lt neperduodami. Plačiau apie duomenų naudojimą, slapukus galite dar pasiskaityti čia

Apmokėjimas už prekės atsiimant LP Express paštomato

Norintis apmokėti atsiimant prekes- būtina pasirinkti pristatymo būdą į LP Express paštomatą esantį Lietuvoje,  yra arčiausiai Jūsų ir iš kurio galėsite pasiimti prekes Jums patogiausiu metu. Ir užpildžus visus duomenis, patvirtinti užsakymą.
Apmokama banko kortele atsiimant užsakymą LP paštomate. Tai labai paprasta! Tam reikalinga banko kortelė ir naudojantis paštomate esančio terminalo instrukcijomis atlikti apmokėjimą.

Apmokėjimas už prekės Banko pavedimu

Pasirinkę šį būdą, galite apmokėti įprastu bankiniu pavedimu. Formuojant užsakymą reikia pasirinkti mokėjimo būdą „Bankiniu pavedimu” ir patvirtinti užsakymą. Patvirtinus- suformuojama išankstinė sąskaita, kurioje visi rekvizitai, užsakymo duomenys, atsiskaitomoji sąskaita, į kurią ir reikia pervesti pinigus. Prekės išsiunčiamos, kai tik pinigai pasiekia banko sąskaitą(įprastai 1 darbo diena, jei Jūsų sąskaita viename iš Lietuvos bankų).
Pastaba: suformuota sąskaita taip pat atsiunčiama Jūsų nurodytu el. pašto adresu.

Apmokėjimas už prekės per PayPal

Pasirinkę šį būdą, galite apmokėti per turimą PAYPAL sistemoje paskyrą. Formuojant užsakymą reikia pasirinkti mokėjimo būdą „PAYPAL” ir patvirtinti užsakymą. Tada Jus nukreipia į PAYPAL ir ten reikia sekti nurodymus.
Ir jei mokėjimas įvykdytas sėkmingai- tai iškart bus matoma ir sistemoje, tad ir Jūsų prekės iškeliaus greičiau.


Apmokėjimas yra saugus.
Lėšų surinkimo įmonė ” OPAY” ir bankas „Citadelė „nuodugniai mus patikrino, prieš įdiegdama savo paslaugas.
0