5 populiarios turistinės vietos, kurios gali nuvilti

Planuoji, svajoji, o vėliau gailiesi. Net ir lankant populiariausias turistines vietas – kartais taip nutinka.

Planuoti, svajoti ir vėliau gailėtis tikrai nėra maloni įvykių seka. Tačiau net ir geriausiai žinomos turistinės kryptys gana dažnai sukelia panašius jausmus. Svarbiausia iš pat pradžių išsiaiškinti ko galima tikėtis iš tam tikrų turistų lankomų vietų, nes ateityje tai padės išvengti nemalonių emocijų ir patirčių.

Jei tam tikra vieta yra labai populiari, daugelis įsivaizduoja ją kaip rojaus kampelį su idealiomis sąlygomis.
 Keliautojai nebūna pasiruošę taikstytis su ne tokia nuostabia realybe. 
Dėl to kyla nepasitenkinimas.

Daugeliui keliautojų Eifelio bokštas nebesukelia pernelyg daug entuziazmo ir emocijų. Dėl vagysčių, purvo ir benamių gausos, Prancūzijos sostinė dažnokai atrodo gana atstumiančiai, o pats Eifelio bokštas žavi vos 10 minučių. 

Nemažai keliautojų nusivilia pamatę ir Didžiają Kinų sieną. Paslaptys, legendos, ir neaprėpiamas statinio dydis yra tikrai įspūdingi. Tačiau reikėtų nepamiršti, jog statinys yra 9000 km ilgio. Ankštos erdvės ir mažas deguonies tankis gali sugadinti visą reginį, o žmonėms, kurie netoleruoja deguonies trūkumo, apskritai reikėtų vengti šios vietos.

Turistų nebežavi ir įžymusis Niagaros krioklys. Čia svarbu laikytis atstumo, nes peršlapti ir susirgti yra labai paprasta, o be atsarginių drabužių geriau čia išvis nevykti.

Atėnų Akropolis taip pat nudžiugina tik nedaugelį. Unikalus pastato aplankymas nepajėgia atstoti purvino miesto, aukštų transporto kainų bei paplūdimių stygiaus.

Galiausiai – žymusis JAE sostinės palūdimys. Nieko įsimintino ir nepaprasto čia nepamatysi. Veikiau turistų nuotaiką gali sugadinti baisus karštis ir dulkių sukeltas dusulys.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

0