Nauja Wizzair paslauga…išsiblaškiusiems

„Wizz Air“ pristato naują mokamą paslaugą, kuri mums  patinka. Ir tai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie pamiršta!

„Wizz Air“ pristato naują mokamą paslaugą, kuri mums … patinka

„Wizz Air“ pristato naują mokamą paslaugą, kuri mums  patinka. Ir tai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie pamiršta!

„Wizz Air“ pristato naują mokamą paslaugą, kuri mums  patinka. Ir tai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nespėja ir dažnai pamiršta!

„Wizz Air“ rezervavimo sistemoje atsirado automatinė registracija į skrydį. Jei nenorite nerimauti prieš pat išvykstant, „Wizz“ siūlo tai padaryti už jus. Žinoma, ne nemokamai, bet – už gana simbolinę kainą.

Tai automatinės registracijos į skrydį (check-in) galimybė, skirta keleiviams, kurie nepasirenka susimokėti už vietą lėktuve. Iki šiol jiems dėl to kildavo papildomų sunkumų.:- Kas perka vietą, gali registruotis likus 30 dienų iki išvykimo ir tiesiog ramiai atvykti į Oro uostą. Keleiviams, nepirkusiems vietos, registracija vyksta 48 valandas prieš išvykimą, o tai gali būti rimta problema, jei ,pavyzdžiui, esate vietovėje su ribota prieiga prie interneto (laimei, tokių vietų dar yra – žinoma, poilsio požiūriu:). Tada, kaip žino patyrę keliautojai, interneto geriausia ieškoti Viešoje miestelio bibliotekoje….

Tokioje situacijoje nauja „Wizz Air“ paslauga tikrai pagelbės. Tai atrodo taip:

Už nedidelį mokestį rezervavimo sistema užregistruos Jus 50 valandų prieš skrydį,  automatiškai paskirs vietą lėktuve ir išsiųs įlaipinimo taloną. Paslaugos kaina kol kas yra apie 2 Eur., taigi ji nėra labai brangi.


Neabejotina, kad tokiose situacijose, kaip minėjome, automatinis registravimasis gali būti naudingas. Tačiau yra keletas niuansų.


  • – Gali būti, kad automatinis registravimasis iškart po jo pradžios reikš, kad mums teks blogiausia įmanoma vieta prie tualeto. Kartais geriau laukti check-in iki pat pabaigos, nes tada mes gal gausime geresnę kėdę – visos blogos bus jau pasibaigusios..
  • – O štai gera aplinkybė – jei įvyks taip vadinamas overbookingas – (t. y. situacija, kai oro linijų bendrovė parduoda daugiau bilietų, nei yra vietų) arba, pvz., suges lėktuvas, ir „Airbus A321“ bus keičiamas daug mažesniu A320. > Priešingai nei atrodo, taip nutinka gana dažnai, ir kaip tada ? >>>>

Kaip jau minėjome savo straipsniuose, tada „Wizz Air“ imasi keleivių sąrašo ir … neįleidžia būtent paskutinių užsiregistravusių  nelaimingų keleivių. Taigi, mūsų šansai išskristi bus patys didžiausi !


Tačiau visgi patartumėme registruotis skrydžiui patiems, jei tik turite galimybę. Taip žinosite, kad tikrai pavyko….

Aplankykite parduotuvę Kelioniukai LT>>>>

0