Elektroninės cigaretės Iqos lėktuve

Kas link elektroninių cigarečių ir IQOS gabenimo lėktuvu, greičiausiai…

IQOS ir kitos elektroninės cigaretės lėktuve

Kalbant apie įvairius rūkymui reikalingus daiktus – galite vežti, negalite naudoti.

Dėl elektroninių cigarečių ir IQOS gabenimo lėktuvu, jos, greičiausiai, patenka į elektronikos sąvoką. Kaip ir kitas elektronines priemones šiuos daiktus turite pasiimti į rankinį bagažą ir jų negalima krauti iš lizdų lėktuve.

iqos lektuve
Orlavio salonas

Didžioji dauguma oro linijų salone draudžia rūkyti, įskaitant elektronines cigaretes. „IQOS“ yra naujas dalykas, jis dar  nepaminėtas taisyklėse, tačiau iš tikrųjų tai yra beveik tas pats įrenginys rūkymui, išskyrus tai, kad jame nėra aktyvios ugnies. Todėl IQOS negali būti naudojama orlaivyje. Gal būt skrydžio palydovai praeitų pro šalį – bet tai daugiau išimtis nei taisyklė: dūmų jutiklių juk neapgausite.  • Kaljaną nedraudžiama vežti,  tačiau daugelyje pietinių šalių (kur juos perka lauktuvių) Oro uostų patikroje prašoma išardyti (kadangi ragelis gali būti naudojamas kaip ginklas) o stiklinę kolbą pasiimti į saloną.
  • Importuotų tabako gaminių kiekį reglamentuoja kiekvienos šalies muitinė. Paprastai žmogui leidžiama įvežti 200 cigarečių (vienas blokas Iqos) arba 50 cigarilių. Pažymėtina, kad antžeminiam transportui galioja žymiai mažesnės normos.

https://www.facebook.com/kelioniuprekes/shop/?rt=28

0