How to pay?

Payment methods:

  1. Opay solutions
  2. Pay on delivery at LP Express terminal
  3. Bank transfer
  4. Paypal

OPAY smart payments

Make payments with ease by linking your bank account.
Its more Secure payment then Card.
Choose Your Country and Bank name – You ll be link to Your Branch.

Pay on delivery at LP Express terminal

Norintis apmokėti atsiimant prekes- būtina pasirinkti pristatymo būdą į LP Express paštomatą, kuris yra arčiausiai Jūsų ir iš kurio galėsite pasiimti prekes Jums patogiausiu metu. Ir užpildžus visus duomenis, patvirtinti užsakymą.
Apmokama banko kortele atsiimant užsakymą LP paštomate. Tai labai paprasta! Tam reikalinga banko kortelė ir naudojantis paštomate esančio terminalo instrukcijomis atlikti apmokėjimą.

Bank transfer

Pasirinkę šį būdą, galite apmokėti įprastu bankiniu pavedimu. Formuojant užsakymą reikia pasirinkti mokėjimo būdą “Bankiniu pavedimu” ir patvirtinti užsakymą. Patvirtinus- suformuojama išankstinė sąskaita, kurioje visi rekvizitai, užsakymo duomenys, atsiskaitomoji sąskaita, į kurią ir reikia pervesti pinigus. Prekės išsiunčiamos, kai tik pinigai pasiekia banko sąskaitą  (įprastai 1 darbo diena, jei Jūsų sąskaita viename iš Lietuvos bankų).
Pastaba: suformuota sąskaita taip pat atsiunčiama Jūsų nurodytu el. pašto adresu.

PayPal

Pasirinkę šį būdą, galite apmokėti per turimą PAYPAL sistemoje paskyrą. Formuojant užsakymą reikia pasirinkti mokėjimo būdą “PAYPAL” ir patvirtinti užsakymą. Tada Jus nukreipia į PAYPAL ir ten reikia sekti nurodymus.
Ir jei mokėjimas įvykdytas sėkmingai- tai iškart bus matoma ir sistemoje, tad ir Jūsų prekės iškeliaus greičiau.


Apmokėjimas yra saugus.
Lėšų surinkimo įmonė ” Opay” ir bankas “Citadele” nuodugniai mus patikrino, prieš įdiegdama savo paslaugas.
0