Bagažo pakavimas

Bagažo pakavimas

Bagažo pakavimas yra tam tikra kelionės dalis. Dažniausiai nuo to, ką jūs įsidedate į lagaminą ar krepšį priklausys jūsų kelionė. Patariame Jums, ką pasiimti į kelionę, priklausomai nuo jos trukmės ir metų laiko. Atminkite – kartais maža smulkmena gelbėja nuo didelių problemų.

Jei keliaujate vėsiu metų laiku, pasiimkite:

  • Drabužiai: apatiniai, storos kojinės, paltas, dvi poros marškinėlių, megztinis, dvi poros kelnių, šilti batai, prištinės, kepurė, šalikas.
  • Asmeninės priemonės: pirmos pagalbos rinkinukas, lūpų balzamas, rankų kremas.
  • Technika: telefonas, telefono įkroviklis, fotoaparatas, fotoaparato baterijos arba įkroviklis, muzikos grotuvas.  Kita: nedidelis apklotas, termosas.

Jei keliaujate šiltuoju metų laiku, pasiimkite:

  • Drabužiai: apatiniai, švarkelis arba megztinis, penkios poros marškinėlių, trys poros šortų arba trys sijonai, maudymosi kelnaitės arba kostiumėlis, basutės, kepuraitė nuo saulės.
  • Asmeninės priemonės: pirmos pagalbos rinkinukas, lūpų balzamas, losjonas nuo saulės, akiniai nuo saulės.
  • Technika: telefonas, telefono įkroviklis, fotoaparatas, fotoaparato baterijos arba įkroviklis, muzikos grotuvas. 
  • Kita: rankšluostis, paplūdimio kilimėlis.
Atnaujinti reikalavimai bagažui 12.06.20

Rankiniame bagaže  leidžiama vežtis iki 500 ml dezinfekcinio skysčio, registruotame bagaže – iki 2 litrų. Svarbu, kad jis būtų originalioje pakuotėje su gamintojo etikete, kurioje nurodyta, kad tai yra dezinfekcinis skystis. Pabrėžiama, kad išimtis taikoma tik dezinfekcinėms priemonėms, kitiems skysčiams reikalavimai išlieka tie patys. Į lėktuvą (tiek rankiniame, tiek registruotame bagaže) ir toliau nebus galima pasiimti skysčių, kuriuose yra 70 proc. ir didesnė alkoholio koncentracija.