Apmokėjimas ir siuntimas yra saugus

Apmokėjimas ir siuntimas yra saugus

Apmokėjimas yra saugus.

 

Lėšų surinkimo įmonė “ Opay“ ir bankas „Citadelė“ nuodugniai mus patikrino, prieš įdiegdami savo paslaugas.

 

 

Kaip apmokėti užsakymą naudojantis elektronine bankininkyste?  Pasirinkite „Elektroninę Bankininkystę“ – čia VISŲ LIETUVOS BANKŲ ATSISKAITYMO  ir mokėjimų kortelių VISA /MASTERCARD sąsajos.

Jei norite mokėti iš užsienio banko sąskaitos – rinkitės Mokėjimo kortelę

  1. Užpildykite užsakymą ir užsakymo žingsnyje „Mokėjimo būdas“ pasirinkite savo banką arba mokėjimo kortelę. Mokėjimams kortele sistema Jus nukreips į saugų mokėjimo puslapį.
  2. Mokėjimamas Lietuvoje sistema nukreips Jus į banko puslapį ir perduos elektroninės bankininkystės sistemai duomenis apie sumą, kurią reikia apmokėti.
  3. Elektroninės bankininkystės puslapyje prisijunkite įprastu būdu ir sistema jau bus Jums suformavusi mokėjimą už išsirinktas prekes. Beliks tik patvirtinti mokėjimą.
  4. Patvirtinus mokėjimą, elektroninės bankininkystės puslapis užsidarys, o Jūs sugrįšite į kelioniukai.lt.
  5. Prisijungimo prie elektroninės bankininkystės duomenys naudojami tik prisijungimui prie banko puslapio, o grįžtant į internetinę parduotuvę kelioniukai.lt neperduodami.

 

Apmokėjimas už prekės atsiimant iš LP Express paštomato

Norint apmokėti atsiimant prekes- būtina pasirinkti pristatymo būdą į LP Express paštomatą, kuris yra arčiausiai Jūsų ir iš kurio galėsite pasiimti prekes Jums patogiausiu metu. Ir užpildžus visus duomenis, patvirtinti užsakymą.
Apmokama banko kortele atsiimant užsakymą LP paštomate. Tai labai paprasta! Tam reikalinga banko kortelė ir naudojantis paštomate esančio terminalo instrukcijomis atlikti apmokėjimą.

Apmokėjimas už prekės banko pavedimu

Pasirinkę šį būdą, galite apmokėti įprastu bankiniu pavedimu. Formuojant užsakymą reikia pasirinkti mokėjimo būdą „Bankiniu pavedimu“ ir patvirtinti užsakymą. Patvirtinus- suformuojama išankstinė sąskaita, kurioje visi rekvizitai, užsakymo duomenys, atsiskaitomoji sąskaita, į kurią ir reikia pervesti pinigus. Prekės išsiunčiamos, kai tik pinigai pasiekia banko sąskaitą (įprastai 1 darbo diena), jei Jūsų sąskaita viename iš Lietuvos bankų).
Pastaba: suformuota sąskaita taip pat atsiunčiama Jūsų nurodytu el. pašto adresu.

Apmokėjimas už prekės per PayPal

Pasirinkę šį būdą, galite apmokėti per turimą PAYPAL sistemoje paskyrą. Formuojant užsakymą reikia pasirinkti mokėjimo būdą „PAYPAL“ ir patvirtinti užsakymą. Tada Jus nukreipia į PAYPAL ir ten reikia sekti nurodymus.
Ir jei mokėjimas įvykdytas sėkmingai- tai iškart bus matoma ir sistemoje, tad ir Jūsų prekės iškeliaus greičiau.

Siuntimas yra saugus

Prekes siunčiame paštu arba į paštomatus. Abiem atvejais mes ir Jūs galime sekti siuntinį pagal jo siuntos numerį.

Iš paštomato Jūs galite atsiimti siuntinį visą parą bet kuriuo metu, o siuntos yra apdraustos.

Jūs galite grąžinti prekes per 14 dienų, tačiau mokėsite už siuntimą. Daugiau informacijos čia : https://kelioniukai.lt/taisykles/