Nakvynė kelionėje

1. Protingai pasirinkite vietą

Nėra prasmės rinktis viešbutį, jei jis yra už miesto, nes Jūs papildomai mokėsite transporto išlaidas. Likite centriniame rajone, netoli viešojo transporto, oro uostų, vietos pramogų, maisto parduotuvių, paplūdimio, parko, ir galimybių išeiti ir vaikščioti po miestą norimu laiku. Tai padės jums sutaupyti laiką ir pinigus!

 

2. Nakvokite daugiau nei 1 naktį 

Daugelio apgyvendinimo įstaigų pateikia savo geriausius pasiūlymus užsakymams daugiau nei vieną parai. Dažnai rasite akcijas, kaip „Apsistokite 4 naktis, mokėkite už 3”. Ypač sezono metu.

3. Nakvynė sekmadienį 

Daugelis viešbučių gauna pagrindinius užsakymus iš laisvalaikio keliautojų penktadieniui – šeštadieniui, ir pirmadieniui-penktadieniui iš verslo turistų, todėl paprastai atpigina nakvynę sekmadienio naktį.

4. Apsistokite nakvynei savaitės viduryje

Tam tikrose vietose, pavyzdžiui kurortuose, ir didžiuosiuose miestuose , išvengiant nakvynių penktadienį ir šeštadienio naktį yra strateginis būdas sutaupyti pinigų. Jūs nustebsite pastebėję, kiek apgyvendinimo kainos gali pakilti savaitgalį – kai kuriose vietose trigubai.

5. Kelionės atostogų (ne)sezono metu

Vienas iš patarimų, kaip sutaupyti apgyvendinimui – tai keliauti gegužės arba rugsėjo laikotarpiu ir išvengti liepos / rugpjūčio atostogų laikotarpio.

Apgyvendinimo išlaidos bus mažesnės, oras dar bus palankus ir populiariausiose vietose išvengsite didelės turistų minios, taip pat sutaupysite pinigų skrydžiui ir automobilio nuomai.

6. Nakvynė privačiuose butuose

Tai ypač tinka šeimoms ar mažoms keliautojų grupėms.

Apartamentų ir butų nuoma per Airbnb platformą yra puikus būdas taupyti pinigus. Nuomotis butą paprastai yra pigiau ir labiau praktiška nei kambarį viešbutyje. Jei keliaujate su kitais šeimos nariais ar keliese galite nuomotis pakankamai didelį butą ir sutaupyti.

Pavyzdžiui nakvynė bute su trimis miegamaisiais bus gerokai pigesnė, nei du atskiri viešbučių kambariai ir galėsite pasigaminti valgį savo virtuvėje. Tiesa -atkreipkite dėmėsį – prie nuomos daugelis nuomotojų nurodo dar ir kambario tvarkymo mokestį

7. Nakvynė bendrabutyje – hostelyje

Hostelių Europoje ir Azijoje tinklas yra labai platus, o kokybė vis gerėja. Pasidomėkite -. dabar daugelis hostelių siūlo asmeninius ir šeimos kambarius.

Hosteliai didžiuosiuose miestuose kaip taisyklė yra netoli viešojo transporto ir turistinių vietų. Privatus ar šeimos kambarys yra paprastai pigiau nei viešbučio kambarys, be to, teikiamos nemokamos paslaugos – kaip wi-fi, skalbimo, bagažo saugojimo, Taip pat yra virtuvė su visa įranga.

Tik nepamirškite paskaityti atsiliepimų apie įstaigos lygį, renkantis hostelį tai tikrai svarbu!

 

8. Apsistokite netoli miesto ar miesto centro ribų

Nakvynė mažesniuose miesteliuose netoli paskirties vietos beveik visada sutaupyti Jums pinigų.
Tačiau, kaip minėta a punkte # 1, būkite atidūs, kad renkantis apgyvendinimą toli nuo vietų, kurias planuojate aplankyti neturėtumėte didelių transporto išlaidų, arba laiko gaišaties. Ištirkite vietovės viešojo transporto sistemą!

9. Rezervuokite kambarius, kurių užsakymą galite atšaukti nemokamai.

Užsisakykite kambarį iš anksto už geriausią kainą, tada po kurio laiko užmeskite akį į kainas dar kartą – pamatysite, kad dažnai galite užsakyti pigiau net tame pačiame viešbutyje.

Pavyzdžiui, Booking.com siūlo nemokamą užsakymo atšaukimą daugumai kambarių. Jie leidžia sumokėti vėliau arba jau apsigyvenus.Tiesiog pažymėkite Užsakymo sąlygose kambario užsakymo tipą ir būsite ramūs, kad be kambario neliksite.

 

10. Patikrinkite maitinimo įstaigą

Vėlgi vieta yra svarbiausia renkantis apgyvendinimą, todėl įsitikinkite, kad netoliese bus  kavinės ar restoranai.

Apsistojant didmiestyje beveik visada bus pigiau nueiti į artimiausią kavinę ar restoraną nei maitintis viešbutyje, išskyrus atvejus, kai jūs gaunate nemokamus pusryčius, kaip savo užsakymo dalį. Nebent viešbučio restoranas atitinka Jūsų poreikius – yra vaikiškas meniu, vegetariški patiekalai ir t.t.

 

11. Atkreipkite dėmesį ką turėsite savo kambaryje

T. Y nemokamas WiFi, pusryčiai, nemokama kabelinė televizija, skalbimo paslaugos, baseinas, Grilis galimybė, privatūs kambariai su kondicionierium, , 24-valandų budėtojas (reception).

Ar yra šaldytuvas, mikrobangų krosnelė, kavos virimo aparatas? Šaldytuvas bei mikrobangų krosnelė puikiai sutaupys jums pinigų – maistą galėsite saugoti ir šildyti. Tai gera galimybė šeimoms turėti po ranka pieno, sulčių ir jogurto bei kitų produktų vaikų pusryčiams ryte arba vakarienei.

 

 

12. Koks kambario interjeras (išplanavimas)?

Keliese jūs keliaujate ? Ar galite pasidalinti lovą ir sumažinti išlaidas vienam gyventojui? Mes keturiese, gal mums pakaks dviejų dvigulių lovų, – ar verta užsakinėti du kambarius?. Jei kartu keliauja kūdikis –  įsitikinkite, kad nešiojama lovelė bus, ir nemokamai!

 

13. Patikrinkite, ar Jus apgyvendina kaip „šeimą”? 

Visada klauskite apie šeimos apgyvendinimo nuolaidas, nemokamą vaikų maitinimą, tai įprastos nuolaidos viešbučiuose..

 

14. Web puslapių e-naujienos ir pasiūlymai

Prenumeruokite elektroniniu paštu savo mėgstamų užsakymų tinklalapių naujienas. Jie dažnai platina pasiūlymus ir specialius nuolaidų kuponus tik savo naujienų prenumeratoriams.

 

15. ištrinkite slapukus / naršyklės Istoriją

Ieškodami pigaus apgyvendinimo pasiūlymų, naudokite kitą naršyklę arba eikite ” inkognito” prieš žiūrėdami kainas antrą kartą toje pačioje užsakymų svetainėje. Tinklalapiai saugo jūsų paieškos duomenis ir kai grįžtate žino, kad lankotės pakartotinai, todėl galite būti apmokestinti brangiau; be to patirsite psichologinį spaudimą, kad štai „liko paskutinis kambarys”, arba valanda užsakyti.

 Taip yra dėl  naudojamos viešbučių rinkodaros.

 

Taupykite ir keliaukite!  

  Gerų įspūdžių!

♥Grižti į kelioniukai.lt pasidairyti kelionės prekių♥

 

0