Jūsų bagažas

Visi žino, kad nusileidus lėktuvui, keleiviai norėtų savo lagaminą pasiimti kuo greičiau . Matydami važiuojančius bagažo juosta lagaminus kai kurie nerimauja – ar mano bagažas atskrido kartu?

Laimei, bagažas atsiranda, nors ir vienas iš paskutinių . Tačiau pagal „SITA bagažo ataskaitą” kiekvienas šimtasis lagaminas dingsta. Kaip rodo statistika daugiausiai bagažo prarandama jungiamujų skrydžių metu. Beveik pusė (45 proc) prarastų lagaminų išnyksta būtent tarpiniame aerouoste perdavimo metu.

Bet nenusiminkite: (81,2 proc) lagaminų atsiranda anksčiau ar vėliau , tačiau tik 15,5 proc. savininkų praneša apie žalą arba vagystę ir atsiradęs bagažas lieka …niekieno!..

Čia duodame 9 patarimus, kaip nepamesti bagažo ir pasiimti jį greičiau bagažo išdavime

1. Ryškus išsiskiria !


Dauguma atvejų lagaminai ir krepšiai yra juodos, tamsiai mėlynos arba pilkos spalvos. Kai tiek daug monotonijos, labai tikėtina, kad kažkas netyčia (arba tyčia?) pagriebia klaidingą lagaminą iš bagažo karuselės ir taip dingsta išėjimo spustyje. Taigi: Būkite drąsūs, rinkitės šviesesnių spalvų ar margus lagaminus, kad galėtumėte iškart atpažinti savąjį . Kitas variantas yra užkabinti gerai pastebimą etiketę ant bagažo rankenos arba perjuosti lagaminus spalvotais ryškiais dirželiais . Šias priemones pritvirtinkite taip, kad netrukdytų judėti bagažui magistralėje arba išdavimo juosta.

Kuris lagaminas pirmiausia atkreipia dėmėsį? Žinoma, ne juodas …

2. Nešvaistykite pinigų!

Bangus lagaminas yra žinoma patogesnis Jums, tačiau šiuo atveju rizika kad jį pavogs yra didesnė. Taigi pasilikite „Armani „ar „Louis Vuitton” lagaminus saugesnei kelionei arba pasiimkite juos kaip rankinį bagažą. Net spyna ant lagamino neatgraso vagių dėmėsio, kurie mato šituo atveju vertą rizikos gerą grobį .

3. Nesukelkite susidomėjimo savo bagažo turiniu!

Neatiduokite į bagažą vertybių, pavyzdžiui, fotoaparato, nešiojamo kompiuterio, papuošalų arba grynų pinigų, vežkite juos kaip rankinį bagažą, arba ant liemens. Prieš pakraunant į lėktuvą bagažas tikrinamas, jį peršviečia – tą gali matyti ir vagys, taip pat oro uosto darbuotojai. Pasą ir kitus svarbius dokumentus jūs visada turite nešiotis su savimi, taip pat vaistus, kuriuos naudojate kiekvieną dieną. Jei lagaminas dings, turėsite bent svarbiausius dalykus.

4. Nekelkite įtarimų!

Žirklės, skustuvus, peilius ir panašius pavojingus daiktus pakuokite į atskirą maišelį. Venkite vežti draudžiamus daiktus.Kiekvienas bagažas praeina saugumo kontrolę, turi būti peržiūrėtas X-rentgenu pagal ES direktyvą, kol yra pakraunamas į orlaivį. Esant itarimams dėl turinio jis gali būti atidarytas įsitikinti,kad nekelia grėsmės skrydžio saugumui.

5. Nusifotografuokite savo lagaminus !

Prieš patikrą, nufotografuokite savo lagaminą išmaniuoju telefonu. Jei bagažas dings, Jūsų bagažo nuotrauka bus labai naudinga oro uosto darbuotojams ieškant jo. Prisiminkite 1 patarimą: Ryškus išsiskiria !

6. Kryptis labai svarbu!

Pašalinkite prieš registruojantis visas senas bagažo žymes iš ankstesnių skrydžių. Nes gali nutikti taip, kad nuskanavęs seną žymę oro uosto darbuotojas įkels lagaminą į kitos krypties orlaivį ir jis atsidurs kitame pasaulio krašte.


7. Nevėluokite į bagažo registraciją!

Laiku priimdamas bagažą darbuotojas įdėmiai nukreipia Jūsų lagaminą, o prieš uždarant check-in jis skuba, todėl gali įvelti klaidą. Jei pasirenkate jungiamąjį skrydį ir bijote nespėti tarp skrydžių persėskite kartu su lagaminu – bagažo tarnybos gali nespėti nukreipti bagažo ir siųs jį sekančiu reisu.

 

8. Tapkite ekspertu!

Įsidėmėkite savo galutinio aerouosto trumpinį – kaip jį naudoja oro uostų tarnybos (LGW pavyzdžiui, Londono Gatwick tarptautinis oro uostas, FRA oro uostas Frankfurt am Main). Žvilgterkite ar nuoroda ant bagažo sutampa su jūsų bilietu ir bagažo kvitu. Jį gaunate nuo lipduko su registracijos numeriu už kiekvieną registruoto bagažo vienetą.

0