Kaip nesusipykti kelionėje?

Kuo kelionės kartu skiriasi nuo įprastų santykių?

Kuo kelionės kartu skiriasi nuo įprastų santykių? Jei manote, kad viskas vyks kaip romantiškoje komedijoje- tada niekuo – tik bučinių bus tūkstantį kartų daugiau ir yra tikimybė, kad kažkas kažką pasiūlys. Iš tiesų, kelionė padidina ir užaštrina emocijas ir kelia stresą, todėl jūs netgi galite pradėti ginčytis jau oro uoste ir, keliaudami į viešbutį, linkėti partneriui ilgos ir skausmingos lemties.

Taigi – kaip keliauti kartu smagiai ir išvengti nesusipratimų tarpusavyje:

Idilija

Alkis ir nemiga yra didžiausi santykių priešai kelionėje

Susipykti su partneriu yra žymiai lengviau kai esi alkanas. Juk (hangry) anglų kalba reiškia ne tik alkį bet ir pyktį. Todėl nevalgius susidūrimas su partneriu yra beveik garantuotas. Maistas skrandyje tikrai gelbėja vilkti į viešbutį lagaminą su daiktų atsarga dviem savaitems, arba pergyventi oro kondicionieriaus trūkumą kambaryje ir kitas aktualias kilusias problemas .

Tas pats ir su miegu – jei stresas kyla nuo miego trūkumo, susimaišo tikras Molotovo kokteilis, pasiruošęs sprogti labiausiai nekaltoje vietoje. Taigi, jei turite naktinį skrydį ir ilgą persėdimą, rimtai svarstykite galimybę apsigyventi oro uosto viešbutyje ir pamiegoti ilgiausiai kiek bus įmanoma bei pastoviai užkandžiaukite. Maistas, miegas ir švara – dabar svarbiausi kriterijai, lemiantys Jūsų kelionės sėkmę.

0