Atšaukti skrydžiai – tai ne tik koronaviruso plitimo pasekmė….

Oro linijoms, ypač pigioms„Wizz Air“,“Ryanair“, „Norvegian“ jau vis labiau patinka keisti išvykimo datas, valandas, arba išvis atšaukti skrydžius. o tai apsunkina turistų gyvenimą.

Wizz Air keleiviu isodinimas

Pastarosiomis dienomis koronaviruso tema yra visų mintyse – spartus viruso išplitimas Italijoje ir dažnėjantys ligos atvejai daugelyje Europos šalių, daugelį mūsų skatina keisti savo kelionių planus. Ir iš tiesų kiekvienas savarankiškai sprendžia dėl galimybės atšaukti kelionę – ir tokiais atvejais greičiausiai išlaidų neišvengsime.


Atšaukti skrydžiai – tai ne tik koronaviruso plitimo pasekmė – oro linijoms, ypač pigioms„Wizz Air“,“Ryanair“, „Norvegian“ jau vis labiau patinka keisti išvykimo datas, valandas, arba išvis atšaukti skrydžius. o tai apsunkina turistų gyvenimą.


  Tačiau mums kelionė į nurodytą vietą yra ne tik lėktuvo bilieto kaina, bet ir apgyvendinimo bei nakvynės išlaidos. Todėl turėtume susimąstyti, kaip užsisakome nakvynę kelionėje – nes dažnai paaiškėja, kad norėdami sutaupyti keliasdešimt Eurų, prarandame daug didesnes sumas.


  Pastaraisiais metais mes keliaujame vis daugiau ir daugiau, tapome ne tik pigių bilietų, bet ir pigaus apgyvendinimo ekspertais, naudojamės populiariomis užsakymų svetainėmis, siūlančiomis mažesnes ar didesnes nakvynės kainas. Tačiau internete vis dar matome žmonių komentarų, kaip jie liko … “ant ledo”, nors kelionės laikui užsisakė viešbutį ar butą.

  Pagrindinė priežastis, kurią dažniausiai nurodo tie keliautojai, yra tai, kad rezervuodami nakvynę mes atsižvelgiame tik į apgyvendinimo kainą (arba vietą, t.y. kainos ir kokybės santykį), ir visai nekreipiame dėmesio į nemokamą užsakymo atšaukimo galimybę. Arba – mes taip elgiamės visiškai sąmoningai, nes dažnai toks pasirinkimas reikalauja papildomų išlaidų. Paprastai tai nedidelė suma – maždaug keliolika Eurų, tačiau … kam permokėti?


Todėl dabar, ko gero, atėjo laikas atidžiau nagrinėti nemokamų rezervacijų pakeitimo ar atšaukimo sąlygas ir vis dėlto teisingai vertinti visas galimas kelionės aplinkybes.

 


  Nors – jūs aišku galite elgtis ir kitaip – pavyzdžiui, … užsisakyti nakvynę paskutinę minutę. Tai tinka jei išvykstate kur nors ne sezono metu arba planuojate daug judėti iš vienos vietos į kitą, – tada toks apgyvendinimo užsakymo būdas gali suteikti mums daug lankstumo.

Jums kažkur patiko – galite likti ten ilgiau. Ir nereikia jaudintis, kad rytoj nusipirkote apgyvendinimą kitame mieste.

Paruošta pagal “fly4free.com

0