Bagažo žymeklis – kam jis reikalingas?

Minutės, kurias leidžiate prie bagažo atsiėmimo vietos oro uoste, kaskart sukelia bent jau nedidelį nerimą – o ką, jeigu lagaminas pasimetė?

bagazas

Ką turėtumėte – ir ko ne – užrašyti ant lagamino žymeklio

Minutės, kurias leidžiate prie bagažo atsiėmimo vietos oro uoste, kaskart sukelia bent jau nedidelį nerimą – o ką, jeigu lagaminas pasimetė? Laimei, avialinijos dabar beveik visais atvejais bagažą pristato savininkui. Kaip rašo „The Los Angeles Times“, apie 97 proc. visų pamestų lagaminų yra randami ir grąžinami per dvi dienas. Keleiviai taip pat gali atlikti kelis žingsnius, kurie padės užtikrinti, kad jų lagaminai neatsidurtų tarp tų 3 proc.

„Travel + Leisure“ pataria skrendant į užsienį vengti žymeklių, kuriuose yra jūsų šalies vėliava. Dar vienas patarimas – prieš išvažiuodami susikurkite sau el.laišką, kuriame būtų jūsų lagamino nuotrauka, jo išmatavimai ir jūsų kontaktai. Jeigu lagaminas dings, iškart turėsite visą informaciją, kurią galėsite perduoti avialinijoms.

bagažo žymeklis eifelis
https://kelioniukai.lt/parduotuve/bagazo-zymeklis/

Vienas iš jų – ant savo lagamino užkabinti bagažo žymeklį (etiketę) su informacija. Ant jo turėtų būti nurodytas savininko vardas, el. pašto adresas ir telefono numeris. Ar nurodyti ir savo namų adresą? Verta dėl to gerai pagalvoti. „USA Today“ rašo, kad viešai rodydami savo namų adresą oro uoste galite tapti plėšikų aukomis – jie gali apsilankyti jūsų namuose, kol būsite išvykę. Verčiau tada gal net nurodyti darbovietės adresą. Tačiau gera mintis būtų nurodyti vietą, į kur vykstate. Užrašykite, pavyzdžiui, viešbučio pavadinimą ir kontaktą ant lapelio ir įkiškite prie kortelės.

Šaltinis: 15min.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

0