Wizzair bagažo kainos 2019

„Wizz Air“ patvirtino, kad įdiegė naujus bagažo mokesčius nuo 2019 sausio 11 d. Apibendrinant – kuo greičiau perkate savo bagažą, tuo mažiau mokėsite,

„Wizz Air“ patvirtino, kad įdiegė naujus bagažo mokesčius nuo 2019 sausio 11 d. Apibendrinant – kuo greičiau perkate savo bagažą, tuo mažiau mokėsite, bet pabrangimo, dažnai drastiško, išvengti ko gero nepavyks. „Wizz Priority“ taip pat brangs. Taip pat yra visiškai naujas mokestis keleiviams, kurie … neturi svarbių dokumentų.

Šiandien sausio 17 d. Lenkijos skyriuje vežėjas patvirtino tokią informaciją:

  • „Wizz Air“ patvirtina, kad pakeitė bagažo mokesčius. Naujasis kainoraštis įsigaliojo sausio 11 d., – sakė „Wizz Air“ komunikacijos direktorius Andras Rado pokalbyje su „Fly4free.pl“.

Kas pasikeitė? Senojoje kainoraščio versijoje mažas, 55x40x23 cm dydžio ir iki 10 kg sveriantis bagažas kainuoja nuo 7 iki 12 EUR. Dabar minimali kaina padidėjo iki 9 EUR , tačiau ji priklauso nuo bagažo svorio, ir taip pat nuo išvykimo datos. Vadinamuoju nesezonu mokėsime nuo 9 iki 24 EUR už mažą 10 kilogramų lagaminą ir nuo 12 iki 27 EUR sezono metu.

Turime pripažinti, kad „Wizz Air“ „sezonas“ yra patraukliausi kelionėms mėnesiai. „Wizz Air“ praėjusiais metais jis vyko nuo kovo 23 d. iki balandžio 15 d., Nuo gegužės 19 d. Iki rugsėjo pabaigos, ir nuo gruodžio pradžios iki sausio pirmos savaitės.

apsispręsite anksčiau – sumokėsite mažiau…..


„Wizz Air“ pristatė „dinaminį bagažo tarifą“, pagal „Ryanair“ pavyzdį. Tai reiškia, kad kaina priklauso ne tik nuo išvykimo datos, bet ir nuo to, kaip anksti mes perkame bilietą ir perkame bagažą. Tačiau skirtumas yra tas, kad Ryanair kaina padidėjo iki 4 EUR, o „Wizz Air“ – 15 EUR.

  • Bagažo mokesčių dydis priklauso nuo jau parduotų bagažo paklausos ir skaičiaus, – sako Wizzair komunikacijos skyriaus vadovas l. Rado.

Todėl praktiškai tie, kurie anksčiausiai nusprendžia pirkti papildomą bagažą, sumokės mažiausiai.

Kas dar pabrango? „Standartinio“ registruoto bagažo, sveriančio iki 20 kg, kainos taip pat padidėjo. Pagal naują kainoraštį nesezono metu mes turime mokėti nuo 15 iki 44 EUR , sezono metu – nuo 20 iki 50 EUR už bagažo vienetą.


Brangesnis tampa ir „Wizz Priority“
Atnaujinta „Wizz Priority“ kaina, žinoma taip pat padidėjo. Už paslaugą, kai įleidžiama į lėktuvą pirmumo tvarka ir galite neštis lagaminą ant ratų, kurio matmenys yra 55x40x23 cm ir svoris iki 10 kilogramų, dabar reikia sumokėti nuo 5 iki 17 EUR (anksčiau kaina buvo 5-15 EUR) ). Čia, nustatant kainą, taikomas ir vėl dinaminis tarifas.

Naujas mokestis tiems, kurie … nebuvo išleisti iš oro uosto
Įdomus faktas naujame kainų sąraše taip pat yra vadinamasis INAD papildomas mokestis už neteisėtus keleivius. Tai yra 40 EUR ir taikoma keleiviams, kurie … neturi galiojančių kelionės dokumentų, pvz., Paso galiojimo laikas baigėsi. Kas daryti? Yra žinoma, kad oro linijų bendrovė patikrina keleivių dokumentus prieš išvykstant, bet dažniausiai tai atliekama atsitiktine tvarka. Tačiau problema prasideda po nusileidimo pasienio kontrolės metu – kai paaiškėja, kad dokumentas negalioja ir asmuo negali kirsti šalies sienos. Esant tokiai situacijai, oro linijų bendrovė privalo nusiųsti keleivį atgal, bet nuo šiol – ne nemokamai.

Pagal Fly4free.pl0