Dar tokio nebuvo!!

  >>Tai buvo labai nėsėkminga atostogų pradžia keleiviams, vykstantiems į Kanarų salas. Tikriausiai taip galima apibūdinti „Ryanair“ keleivių iš Budapešto antradienio nutikimus, apie kuriuos vakar rašė visa Vengrijos žiniasklaida„

  „Ryanair“ lėktuvas iš Budapešto į Gran Kanariją turėjo išvykti 6.30 val. Tačiau orlaivis buvo per sunkus, todėl … lakūnai kelias valandas važinėjo po Budapešto oro uostą tiesiog degindami degalus. Kartu su keleiviais (!) Galiausiai lėktuvas išskrido iš Vengrijos sostinės vėluodamas daugiau nei šešias valandas.


  Po to, kai visi keleiviai ilipo į  lėktuvą, paaiškėjo, kad jis … negalės pakilti, nes yra per sunkus – į bakus buvo įpilta per daug degalų. Kaip tai įmanoma? Pasak Vengrijos žiniasklaidos – tai yra kelių veiksnių, t. y. pilno keleivinio lėktuvo svorio ir ilgo atstumo, derinys – suplanuotas skrydžio laikas į Gran Kanarijos oro uostą yra 5 valandos ir 25 minutės.
  Lėktuvas negalėjo pakilti, nes dėl sugedusio klapano, reguliuojančio užpilamo kuro kiekį, jo buvo pripilta „iki kraštų”. Galų gale lakūnai sugalvojo idėją ir nusprendė … deginti degalus oro uoste. Remiantis portalo „Index“ ir dienraščio „Blikk“ informacija, lėktuvas pusantros valandos tiesiog važinėjo po oro uostą ir degino degalus, vėliau dispečeris jį nukreipė į vieną iš oro uosto šoninių sektorių, kur … jis toliau degino kurą.


>>Kaip nesunku atspėti, keleivių nuotaika vis labiau biuro. Keleiviai skundėsi ne tik sudegusio kuro kvapais, bet ir kad sušalo, bei tuo, kad niekas jiems nepasiūlė net vandens. Tik po 3 valandų „Ryanair“ įgula pasiūlė keleiviams … jo.. nusipirkti . Negana to, įgula į lėktuvą iškvietė policiją, nes vienas iš keleivių neiškentė ir tualete užsidegė cigaretę. Laimei, pareigūnų vizitas praėjo sklandžiai, nes vyras iš lėktuvo išėjo savo noru.

Galiausiai lėktuvas išvyko iš Budapešto 12.19 val., Tai yra mažiau nei 6 valandas po suplanuoto išvykimo. Bet tai nebuvo atrakciono pabaiga, nes paaiškėjo, kad lėktuvas turės nusileisti Madride, kad … galėtų papildyti kuro atsargas.


„Ryanair“ jau paskelbė pranešimą dėl incidento  ir atsiprašė visų keleivių. Jie turi teisę reikalauti 600 EUR kompensacijos. Kaip ir skrydžio atgal keleiviai, nes, žinoma, 6 valandos atidėtas skrydis iš Budapešto reiškė, kad taip pat vėliau reikėjo išvykti iš Kanarų salų. Tačiau tai nėra „Ryanair“ problemų pabaiga, nes Vengrijos vyriausybė jau paskelbė, kad ištirs šį reikalą.

0